Kursy sepowskieKursy sepowskie

Jesteś ambitnym elektrykiem, którego codzienna praca może być nazywana też pasją? Jeśli tak to przejdź zatem przez profesjonalne szkolenia SEP i podnieś swoje kwalifikacje. Będziesz wówczas nie tylko ciekawszy dla pracodawcy czy konsumenta, lecz będziesz zdolny również podnieść przez to swoje zarobki. Za wysokiej klasy świadczenia klienci są w stanie dać ogromne kwoty.

Obejrzyj ofertę Stowarzyszenia Elektroenergetyków Polskich, które organizuje kursy bez pośredników, gdyż posiada własną komisję, mianowaną przez prezesa URE. Charakteryzuje nas ogromna zdawalność wśród naszych wszystkich http://www.grupasilesiaszkolenia.pl/kontakt kursantów, a to wszystko dzięki temu, iż na szkoleniach ćwiczona jest cała tematyka, jaka może wystąpić na egzaminie. Ochronimy cię zatem przed dużą ilości stresu. Lekcje przygotowywane będą przez doświadczonych trenerów, którzy wykładają swoją wiedzę w sposób naprawdę łatwy, za pomocą czytelnych prezentacji multimedialnych i dzielą się z kursantami odpowiednimi broszurami szkoleniowymi. Jeżeli rozchodzi się o sprawy papierkowe, to nie ma ich wiele do dopełnienia. Uprawnienia SEP otrzymasz bez uciążliwego czekania, bo zaledwie w przeciągu 24 h od wymaganej wpłaty uiszczonej po egzaminie. Organizowane kursy SEP wynoszą 4 h, a ich datę jesteś w stanie całkowicie dograć odpowiednio wedle własnych potrzeb , gdy będziesz dokonywać rejestracji. Zaraz po odbyciu szkolenia musisz zdać przez ustny egzamin. Miej na uwadze, aby mieć przy sobie dowód osobisty lub inny dokument, który poświadczy o twojej tożsamości.

Podnieś swoją pozycję na rynku pracy. Zawalcz o uprawnienia SEP w grupie G1, G2, G3. Oddziały SEP ulokowano w ponad dwudziestu miastach na terenie Polski, takich jak Warszawa, Poznań, Bydgoszcz, Białystok czy Łódź. Zaznaczamy jednak, że na życzenie klientów możemy poprowadzić kurs też i w innych wybranych przez nich miejscach, jako prywatne kursy SEP dla pojedynczych pracowników. Wychodzimy również naprzeciw oczekiwaniom klientów mówiącym jedynie w języku angielskim i niemieckim. Jeżeli zajmujesz się eksploatacją oraz dozorem sprzętu elektrycznego, instalacji i sieci elektroenergetycznych, skończyłeś 18 lat i zdobyłeś przynajmniej podstawowe wykształcenie, to ta oferta jest dla ciebie. Odbierz Państwowe Świadectwo Kwalifikacyjne. Sprawdź dostępne szkolenia SEP i zarejestruj się już dziś. Nie czekaj, gdyż terminy znikają w mgnieniu oka. Nie dopuść do tego, aby twoja konkurencja była szybsza.

Chcesz wiedzieć więcej?:

Najnowsze artykuły:

Top